Lekarze Łask

Jakub Kaczmarek

Urolog

Lekarze Urolodzy
Łask

Polecam ! Trafilam na oddzial z bolem i objawami kamicy nerkowej Lekarz od razu zajal sie mna zrobil i zalecil co trzepa . Wytlumaczyl wszystko w spokoju i wyraznie. Lekarz do ludzi byle wiecej takich !

lekarz Stanisław Rybka

Wileńska 10
98-100 Łask

Właśnie wczoraj wróciłam ,zaczęłam leczenie włącznie z badaniami.Za miesiąc mam się pokazać.Odległość moja do lekarza, to 230km.Mam nadzieję,że stan mojego zdrowia się polepszy.O tym lekarzu słyszałam od osoby ,którą ten właśnie lekarz postawił na nogi. Będę na forum.Wszystkich pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

98-100 Łask

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz

lekarz Wioletta Kubiak-Berlińska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

……...fvsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrw

lekarz Łukasz Błaszczyk

98-100 Łask

bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz, ma doskonały kontakt z pacjentem , poświęcic mi odpowiednia ilość czasu, wyjaśnił wyniki zaleconych badań, godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Neurochirurg
                                       prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

98-100 Łask

Postawienie diagnozy, omówienie operacji i wszystkich możliwych skutków było obszerne i jestem z tego zadowolona. Profesor wyznaczył termin aby przyjść do niego do szpitala to wyznaczy lekarza który zrobi operacje. Po przejechaniu do szpitala profesor podał nazwisko lekarza ale go nie było i kazał przyjechać w niedzielę bo będzie miał wtedy ten lekarz dyżur. Jadę po raz trzeci ponad 100 km do Łódzi i czekam na doktora 6 godzin bo ...

lek. dent. Maciej Strąk

Endodent
98-100 Łask

Pań Doktor jest świetnym stomatologiem. Do pacjenta podchodzi z empatią, dokładnie tłumaczy na czym polega problem, jest spokojny co przekłada się na brak srachu pacjenta. Szczerze polecam dr Strąka.
Opinia dodana przez: Bogumiła
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Dietetyk
                                       mgr Justyna Walerowska - Madej

mgr Justyna Walerowska - Madej

Dietetyk

98-100 Łask

Do Pani Justyny trafiłam z otyłością, po wielu mizernych próbach schudnięcia, z podejściem, że pewnie i tak się nie uda, że nie wytrwam bo lubię słodycze i nie będę miala czasu gotować, a dnia będą jałowe i pewnie sama ,,sałata z woda''. Jednak nic bardziej mylnego. W pierwszej kolejności Pani Justyna zleciła badanie cukru i insuliny, co potwierdziło że mam insulinooporność, dlatego od razu wiedziała jaką dietę zastosować. Każdego dnia ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jacek Owczarek

Jodłowa 22
98-100 Łask

Wspaniały człowiek i lekarz... cóż więcej pisać? Gdyby było więcej takich lekarzy, którzy niezależnie czy przyjmują prywatnie czy na NFZ z takim poświęceniem, przejęciem, życzliwością, uwagą i dokładnością przyjmują pacjentów - świat byłby o wiele piękniejszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Internista
                                       lek. med. Tomasz Misztalski

lek. med. Tomasz Misztalski

Internista, Lekarz rodzinny

98-100 Łask

Bardzo dobry lekarz. Leczył moich rodziców ponad dwadzieścia lat. Zawsze wykazywał się kompetencją, zrozumieniem i cierpliwością. Gdy rodzice nie mogli już chodzić, wizyty domowe nie były dla Pana doktora problem. Dzięki niemu tato dożył 96 lat, a mama jeszcze więcej. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Łukasz Wojtysiak

98-100 Łask

Wspanialy lekarz specjalista , bardzo powaznie podchodzi do dolegliwosci choroby u pacjenta , fachowiec pierwszej klasy ! Polecam caly zespol kardiologi inwazyjnej w Sieradzu !
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Sławomir Morawiec

Laryngolog

98-100 Łask

tylko on potrafił mi pomóc, drugiego takiego lekarza juz nie znajde.

lekarz Kinga Krawczyk-Rusiecka

Pracownia Diagnostyczna
Warszawska 79
98-100 Łask

Pani doktor ujęła mnie swoim spokojnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty jest czas na omówienie sprawy, wyników badań. Po przemyśleniu podejmuje decyzję o wykonaniu kolejnych badań (USG, biopsja). Diagnozuje, doradza. Pełen profesjonalizm. Wizyta jest zawsze sprawna, w miłej atmosferze. Godna zaufania. Polecam.
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Piotr Styczyński

Dermatolog

98-100 Łask

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Trafna diagnoza i skuteczne zaproponowane leczenie. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bożena Kordon-Żuromska

98-100 Łask

dziewczyny, uważam że ta baba nie zna się na rzeczy! Byłam w 37 miesiącu ciąży kiedy do niej trafiłam (wcześniej chodziłam do dr A. Kwiatkowskiego, jest o.k.!), ponieważ akurat zaczęły się strajki i większość lekarzy nie przyjmowało "publicznie". Przepisała mi jakieś globulki, poza tym kazała przyjmować Fenoterol do określonego dnia, tylko że moja córeczka pojawiła się na świecie na 4 dni przed zakończeniem przyjmowania tego specyfiku. Tragedia - kiedy zaprosiła ...

lekarz Witold Pietrzak

medicover ul.Piłsudskiego łódź
98-100 Łask

W 2018 roku doktor prowadził moją ciążę w Centrum Medycznym Medicover. Wizyty były ok, do 15 minut, konkretne, nie mogłam się do niczego przyczepić. Ponadto dawała się zauważyć nienaganna aparycja lekarza (zawsze wypastowane skórzane sztyblety i skórzana klasyczna teczka). Jednak w trzecim trymestrze, po USG u innego lekarza, stwierdzona została zbyt niska waga u dziecka. Dr Pietrzak zbagatelizował to, podważając kompetencje kolegi po fachu. Nie podjął żadnych kroków, kazał się ...
Opinia dodana przez: Agata

Piotr Bogusławski

os. ostrów
Łask

Dr Bogusławski prowadził mi dwie ciąże. Obie prowadzone super, wyznaczał częste badania i wizyty. Zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet te najdziwniejsze. Z drugą ciążą było trochę zmartwień. Jednak nigdy nie negował moich konsultacji z innymi lekarzami, wręcz przeciwnie. Zachęcał mnie i nigdy nie żądał abym np. powieliła u niego badanie USG. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej i mam zamiar dalej korzystać z jego usług.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Joanna Dobroczek

Dermatolog

ulica Plac 11-go Listopada 34
98-100 Łask

Pani doktor bardzo miła, ale często przepisuje antybiotyki tam gdzie nie koniecznie są one potrzebne.

dr n. med. Marek Kopytek

Neurolog

98-100 Łask

Godny polecenia i bardzo dobry lekarz przez wielkie L . Niesamowita charyzma, wiedza i skromność, a przy tym podejście do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Z całego serca dziękuję za uratowanie życia Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Mirosława

lek. med. Joanna Jedlińska

Neurolog

98-100 Łask

Jestem zawiedziony wizytą u Pani Doktor. Dzwoniąc do rejestracji Pan powiedział mi, żebym przyszedł i wszedł do Pani doktor bez kolejki z racji tego, że jestem honorowym dawcą krwi i dawcą komórek macierzystych. Dziwn wcześniej dostałem silnych bóli w odcinku ledzwiowym nie ledwo co chodziłem i udałem się w nocy na SOR. Następnego dnia miałem udać się do poradni. Pani doktor spóźniła się na dyżur 30min a gdy już wszedłem ...
Opinia dodana przez: Michał